Get Models Now jest miejscem, w którym pomysły i idee kreatywnych osób lub firm mogą się dynamicznie rozwijać i ewoluować dzięki spotkaniu z nowymi technologiami.

 

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów projektowych
oraz procesów produkcyjnych dla biznesu oraz klientów indywidualnych

Za pomocą drukowania 3D, skanowania 3D, Virtual Reality & Augmented Reality i innych nowych technologii możemy doradzić, jak przedstawiać i tworzyć swoje pomysły od unikalnych, jednorazowych projektów do masowej produkcji.

 

Nasze doświadczenie i sieć naszych 3D hubów ułatwia dotarcie do nas i rozwiązywanie problemów na miejscu.

They trusted us...

Our partners...

They wrote about us...

WARTOŚĆ SPOŁECZNA

Niektóre pomysły mają szczególną wartość, inspirują, motywują i zmieniają świat na lepsze.

 

Te innowacyjne pomysły są przekształcane w projekty, które całym sercem popieramy, gdyż posiadają wysoką wartości społeczną i przynoszą światu korzyści.

 

Te projekty, które pasują do naszej kategorii "wartość społeczna" otrzymują dodatkową pomoc w każdy możliwy sposób.

EKOLOGICZNE PODEJŚCIE

W dzisiejszym biznesie ciężko jest żyć według eko-standardów. 

Istnieją jednak działania, nawet na niewielką skalę, które może podjąć każda firma aby promować ekologiczne podejście do biznesu.

Oto niektóre z rzeczy, które robimy, aby pomóc planecie:

Bez niepotrzebnego marnotrawstwa.

Staramy się przekonać naszych klientów, do współpracy drogą elektroniczną, więc nie musimy marnować papieru na drukowanie. Dodatkowo wszystkie inne inicjatywy zakładające minimalizację ilości odpadów są przez nas bardzo mile widziane.

W procesie druku 3D w technologii FDM pracujemy tylko z ekologicznymi, biodegradowalnymi lub poddanymi recyklingowi materiałami i filamentami, pozyskanymi od zaufanych dostawców.

Nie używamy tworzyw ABS.

Wszystkie wydruki 3D odrzucone z jakiegokolwiek powodu są zbierane i gromadzone. Znalezienie drugiego życia dla tych odpadów jest często ciekawą zabawą. Część z nich wykorzystywana jest przez artystów do tworzenia dzieł sztuki, a niektóre służą dzieciom w kreatywnych warsztatach, które organizujemy aby stymulować ich kreatywność.

W naszej pracowni post-produkcyjnej staramy się używać organicznych farb i lakierów oraz jak najmniej toksycznych substancji. Proponując nasze rozwiązania doradzamy również w zakresie dobrych praktyk ekologicznych.

Get Models Now

- Back to the top -

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle