3D Printing 3D Scanning 3D Modeling 3D Printing Farms 3D Post-production Virtual Reality Augmented Reality Laser cutting and engraving CNC milling Solutions for business and individuals Projects Get Models Now

Dostępne Technologie

DRUKOWANIE 3D

Drukowanie 3D to proces tworzenia fizycznego obiektu z trójwymiarowego modelu cyfrowego. Oferujemy naszym klientom prawie wszystkie rodzaje technik druku 3D od FDM przez stereolitografię (SLA) aż po spiekanie laserowe (SLS). Wszystkie te technologie mają szeroką gamę materiałów, z których można korzystać. Chętnie doradzimy który z nich będzie odpowiedni dla Twojego projektu.

Technologia SLS 

W procesie SLS otrzymujemy obiekty poprzez laserowe spiekanie proszku. W takim procesie można stosować materiał metalowy lub nylonowy, co powoduje drukowanie w 3D gotowych części o wysokiej trwałości zbliżonej do technologii wtrysku.

Technologia FDM 

Maszyny w których wykorzystywana jest technologia FDM/FFF budują detale poprzez nanoszenie warstwa po warstwie roztopionego filamentu z tworzywa sztucznego, spajając je w ten sposób z poprzednimi warstwami, aż do uzyskania pełnej wysokości modelu. 

Technologia SLA 

Drukarki SLA wykorzystują światło do utwardzenia ciekłej żywicy i budują obiekty warstwa po warstwie. Istnieje wiele różnych rodzajów żywic, które można stosować nie tylko do prototypowania, ale także do odlewnictwa lub zastosowań stomatologicznych.

               SKANOWANIE 3D

Skanowanie 3D to technika przechwytywania istniejącego kształtu za pomocą skanera 3D, którego wynikiem jest plik 3D obiektu na komputerze. Można go następnie edytować i drukować w 3D. Oferujemy możliwości skanowania od prostych ręcznych skanerów, poprzez skanery wysokiej jakości, z dokładnością do 0,1 mm, aż po skanowanie dużych budynków oraz pozostałych konstrukcji i obiektów architektonicznych.

POST-PRODUKCJA

Niektóre projekty wymagają czynności post-produkcyjnych.
W zależności od wybranej technologii druku 3D, można zastosować różne metody, aby uzyskać zamierzone efekty końcowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy są w stanie uzyskać stylizację na dowolny materiał. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź zakładkę Post-Produkcji.

                MODELOWANIE 3D

Jako doświadczony zespół projektantów oferujemy naszym klientom usługi modelowania 3D urzeczywistniając ich pomysły w formie trójwymiarowych modeli tworzonych z rysunków, zdjęć, a nawet czystych koncepcji. Tworzymy modele do dokumentacji technicznej, wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje i animacje 3D.

VIRTUAL REALITY & AUGUMENTED REALITY

Wirtualna rzeczywistość (VR) to generowane komputerowo środowisko, które symuluje realistyczne wrażenia dzięki użyciu takich urządzeń jak np. HTC VIVE. Nasz zespół projektantów oferuje modelowanie 3D specjalnie dostosowane do tego typu środowisk komputerowych. Możemy tworzyć proste obiekty lub bardziej zaawansowane oprogramowanie, które może być używane z HTC VIVE lub Microsoft Hololens. Zastosowanie VR pozwala na uzupełnienie druku 3D poprzez wirtualny pokaz modelu w pełnej skali lub jako osobny projekt zgodnie z wymaganiami Klienta.

KONSULTACJE
PROJEKTOWE

Prowadzimy naszych klientów przez cały proces projektowy. Łączymy różne metody prototypowania i post-produkcji w celu minimalizacji kosztów i wybrania najbardziej optymalnego sposobu realizacji. Od samego początku ważna jest dobra komunikacja i określenie celu, ponieważ często robimy projekty, których nikt wcześniej nie robił. Wymaga to od nas stałego kontaktu z Klientem i wysokiego poziomem komunikacji ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w projekt. Pracując z nami możesz liczyć na to, że zawsze będziesz informowany o statusie swojego projektu.

WYCINANIE & GRAWEROWANIE LASEROWE

Grawerowanie laserowe to proces, w którym obrazy powstają poprzez "wypalenie" ich w podłożu za pomocą lasera. Grawer może prezentować zarówno tekst jak i obraz, a zastosowanie nowych technologii gwarantuje ich jakość i powtarzalność. Skonsultuj się z naszymi pracownikami, w których materiałach można grawerować, a które można wykorzystać do wycinania.

WYCINANIE CNC

Cięcie CNC to sterowany komputerowo proces cięcia maszynowego, służący do cięcia różnych materiałów, takich jak drewno, kompozyty, tworzywa sztuczne i pianki, co z kolei umożliwia produkcję gotowych części. Cięcie CNC umożliwia również tworzenie reliefów, obrazów 2D+ i innych artystycznych obiektów dekoracyjnych.

POMOC
TECHNICZNA

Potrzebujesz pomocy z plikami do modelowania, skanowania lub drukowania 3D? Pozwól nam pomóc. Możemy naprawić uszkodzone pliki, przekształcić istniejące i przygotować pliki do drukowania 3D lub innych zastosowań.
Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy jak możemy Ci pomóc.

Dostępne Technologie

Get Models Now

- Powrót na górę -

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle